Корзина
167 отзывов
+380684263008
Заготовки під вишивку та готовий одяг
Корзина

Сорочки для хлопчиків

Унікальний красивий одяг наших предків отримав нове життя, адже елементи етнічного стилю і вишивки часто використовують при оформленні одягу найрізноманітніших стилів. У цьому розділі представлені сорочки з домотканого полотна для хлопчиків. Насичені кольори, оригінальність візерунків, натуральна якісна тканина — все це зробило такий одяг надзвичайно популярним серед українців. Такі сорочки під вишивку надзвичайно зручні у використанні, ви можете розмістити тканину на п’яльцях і вишивати у своє задоволення. Матеріал має чітке рівномірне плетіння волокон та рівний крій. Придбати товари можна і оптом, і в роздріб.

 

Якісні сорочки для хлопчиків з домотканого полотна

Українська вишиванка — це не просто гарний одяг, це ще й хранитель древніх знаків, справжній магічний артефакт. У красиві візерунки вплетені захисні символи, тож сорочка з домотканого полотна для хлопчиків стане справжнім оберегом. Вишиванки — це святкове вбрання, однак при бажанні ви можете носити сорочку щодня. Крім того, вони прекрасно поєднуються не тільки з класичними шароварами, але і з сучасними джинсами або брюками. Ми пропонуємо придбати товари оптом і в роздріб.

 

Вишиванки для хлопчиків оптом і в роздріб

Для виготовлення сорочок для хлопчиків ми ретельно підбираємо тканину. Найкраще для таких моделей підійде домоткане полотно — воно не тільки вкрай витривале, але ще й дуже приємне до тіла. Влітку такий матеріал чудово «дихає», тож хлопчик буде почуватися комфортно й зручно. У нас ви можете також підібрати якісні вишивальні нитки муліне, вони не линяють і не втрачають насиченого і яскравого кольору з часом. Вибирайте вподобану модель — і оформляйте замовлення всього лише за кілька хвилин! Купити можна оптом і в роздріб, але на великі замовлення діють приємні знижки!

Ви можете обрати до вподоби вид та колір тканини для друку.

https://divo-golka.com.ua/g50510139-tkanini-dlya-druku

1 2