Корзина
175 отзывов
+380684263008
Заготовки и пошитая одежда под вышивку
Корзина

Пошитая детская одежда

Ми завжди стараємося одягнути наших дітей так, щоб вони виглядали якнайкраще. Особливо приємно бачити хлопчика чи дівчинку в пошитому одягу з вишивкою. Інтернет-магазин «Диво Голка» пропонує пошитий дитячий одяг з нанесеною повноколірною схемою для вишивання нитками або бісером. Сукні для дівчаток, різноманітних кольорів та фасонів, вишиті сорочки, костюми для найменших, костюми в національному стилі — ось неповний асортимент нашої продукції. Для кожного виду дитячого одягу пропонується таблиця з розмірною сіткою, тож ви не помилитесь з вибором потрібного розміру.

 

Готові пошиті сукні для дівчаток

Пошиті сукні для дівчаток, різноманітних кольорів і фасонів, здатні перетворити наших красунь на справжніх принцес. Виконані з габардину, льону чи домотканого полотна, вони мають нанесений орнамент для вишивки, який не змивається під час прання. Щоб вірно вибрати розмір дитячого одягу, досить скористатись розмірною сіткою, яка є на сайті. В ній вказані не тільки зріст дитини, та довжина деталей пошитого виробу, але й вік малечі. Особливим попитом користуються сукні фасонів «Сонце-кльош», «Моя принцеса».

 

Стильний дитячий одяг: сорочки та костюми

З відродженням національної свідомості, виховуючи наших діток, ми хочемо, щоб вони мали дитячий одяг в українському стилі. Вишиті сорочки для хлопчиків і дівчаток, костюми, не тільки виглядають святково, а й виховують почуття гордості за свою національну приналежність. Наш магазин пропонує пошитий під вишивку дитячий одяг навіть для найменших, починаючи з 3-місячного віку. Пошиті сорочки для діток вражають яскравістю повноколірних схем, нанесених на високоякісний габардин, або домоткане полотно. Прекрасно виглядають костюми, пошиті під вишивку для дівчинки. Вони складаються з вишитої туніки, та модної спіднички-баски. Колір спіднички можна вибрати на сайті.

Ви можете обрати до вподоби вид та колір тканини для друку.

https://divo-golka.com.ua/g50510139-tkanini-dlya-druku

1 2 ... 11