Корзина
169 отзывов
+380684263008
Заготовки під вишивку та готовий одяг
Корзина

Пошитий жіночий одяг

Сьогодні жінки із задоволенням сприймають вишитий жіночий одяг. Він гарний, виглядає святково, та пасує до будь-якої фігури. Майстрині з виконання вишивки хрестиком чи бісером, можуть так оздобити сорочку чи плаття, що жіночий одяг перетворюється на справжній шедевр. Крім вишивки, у вигляді готового виробу багато залежить від тканини, якісного крою та хорошого пошиття. У магазині «Диво Голка» ви можете придбати готовий пошитий жіночий одяг, під вишивку хрестиком чи бісером.

 

Вишукані жіночі сорочки до будь-якої фігури

Найбільш розповсюдженим видом вишитого жіночого одягу є сорочки. Наш магазин пропонує різні фасони пошитих жіночих сорочок — «Традиційна», завужена та призборена навколо шиї та на зап’ястях. Така сорочка підійде до будь-якої фігури, та залишає багато простору для вишивання. Прекрасна модель «Панночка», завужена на талії, та розширена донизу, вона більше пасуватиме струнким жіночкам. Модель «Чарівниця» підійде до будь-якої фігури. Елегантні виточки, та широкий рукав реглан, довжиною 3/4, надає сорочці особливо витонченого стилю. Всі заготовки жіночого одягу під вишивку пошиті з домотканого полотна №30, вишивка виконується безпосередньо на тканині.

 

Жіночий одяг під вишивку

Крім вишитих сорочок, неабиякою популярністю у жінок користуються вишиті сукні. Ми допоможемо вам створити чарівний та неповторний образ за допомогою пошитої сукні «Конвалія», створеною під вишивання. Лінія талії виділена тонкими виточками, які підкреслять вашу стрункість. Рукав реглан створює пишні рукави, довжиною до ліктя, які, в поєднанні з тонким вирізом, додають святковості жіночому одягу. Сукня абсолютно натуральна, виготовлена з білого домотканого полотна, приємна до тіла. Вишивка виконується прямо на тканині, що робить сукню особливо привабливою.