Корзина
169 отзывов
+380684263008
Заготовки під вишивку та готовий одяг
Корзина

Заготовки рушників для ікон

Прикрашати ікони рушниками — давня українська традиція, яка збереглася і до сьогодні. Вишиваючи красиву серветку або рушник, господиня виказує свою повагу Богові, вкладає у виріб всю свою любов і щирість. У цьому каталозі представлені заготовки з нанесеною повноколірною схемою. Наші моделі зроблять вишивання ще більш приємним заняттям, адже тепер ви будете чітко бачити, куди саме направляти голку. Зазначимо, такі вироби підходять для вишивки хрестиком або бісером. З допомогою наших виробів ви зможете створити справжній витвір мистецтва і наповнити свій дім Божою благодаттю.

 

Особливості заготовок рушників для ікон

Ми представляємо велику колекцію заготовок рушників для ікон з різними візерунками. Ви можете обрати для себе класичні геометричні узори або ж красиві композиції з рослинними і тваринними мотивами. Також зазначимо, що в наявності є моделі різних розмірів. Вироби з нанесеною повноколірною схемою не бояться частого прання, малюнок не тьмяніє і не зникає під дією води. Полотно не втрачає своєї білизни з часом, воно не жовтіє і не тьмяніє під впливом факторів зовнішнього середовища.

 

Моделі заготовок з нанесеною повноколірною схемою

Усі представлені моделі заготовок рушників для ікон повністю відповідають стандартам якості. Вироби з нанесеною повноколірною схемою завоювали прихильність вишивальниць завдяки своїй зручності у роботі. Ви зможете помістити тканину у п’яльця, щоб зручніше бачити усі дірочки й переплетіння ниток. У нашому магазині ви також зможете підібрати красиві нитки для створення свого шедевру. Впевнені — ваші рушники стануть гідним обрамленням для образів, вони прикрасять вашу оселю і доповнять оформлення будь-якої кімнати. Набирайте наш номер уже сьогодні — ми чекаємо вашого дзвінка!

1 2