Корзина
167 отзывов
+380684263008
Заготовки під вишивку та готовий одяг
Корзина

Заготовки для чоловічих сорочок

Шукаєте по-справжньому якісні, практичні та надійні заготовки до чоловічих сорочок? Тоді ви потрапили у правильне місце! У нас ви знайдете величезний вибір товарів для вишиванок, які допоможуть вам швидко справитися з роботою. Такі моделі ідеально підійдуть для майстринь-вишивальниць, адже вони прекрасно надаються для вишивки бісером і нитками. Ми пропонуємо небанальні, оригінальні візерунки, тож сорочка буде справжньою окрасою гардеробу вашого чоловіка. Зручні у використанні й надзвичайно корисні, наші моделі стануть вашими найкращими помічниками.

 

Якісні заготовки до чоловічих сорочок-вишиванок

Ми пропонуємо яскраві заготовки до чоловічих сорочок-вишиванок. Ми виконуємо друк на білому та кольоровому габардині,домотканому та сорочковому полотні тож ви зможете вказати, яку саме тканину бажаєте отримати. Наші моделі цілком універсальні, вони чудово підійдуть для вишивки бісером або нитками. Ми також зможемо виконати для вас індивідуальні замовлення (до прикладу, збільшити відрізи тканини, змінити колір друку або в внести будь-які корективи у візерунок). Таким чином, ви отримаєте зручну схему, яка стане вашим надійним дороговказом під час вишивання.

 

Моделі заготовок для вишивки бісером і нитками

Вишивка бісером і нитками — це важкий і клопіткий процес, що займає багато часу. Для того, щоб полегшити роботу вишивальниці, ми створили чудові заготовки до чоловічих сорочок-вишиванок. Вони поєднують у собі яскравість кольорів, чіткість схеми і прекрасну якість друку. Також ми використовуємо тільки найкращі тканини, тож ваш виріб точно буде вигідно виділятися на фоні аналогів своєю довговічністю і практичністю у використанні. Ви точно не пожалкуєте по свій вибір — набирайте наш номер і оформляйте замовлення уже сьогодні! Додатковим бонусом для вас стануть унікально низькі ціни.

 Ви можете обрати до вподоби вид та колір тканини для друку.

https://divo-golka.com.ua/g50510139-tkanini-dlya-druku

 

1 2 ... 5