Корзина
167 отзывов
+380684263008
Заготовки під вишивку та готовий одяг
Корзина

Заготовки вишиванок для дівчат

Представляємо вашій увазі великий вибір якісних, стильних і практичних заготовок вишиванок для дівчат віком від 3 до 10 років! Ми дуже ретельно підбирали візерунки до наших каталогів, тож з часом ми створили цілу колекцію красивих орнаментів, які приховують у собі мудрість віків та силу нашого народу. Завдяки таким зручним у використані заготовкам, вишивальниця зможе швиденько впоратися з вишивкою, а зшити сорочечку буде зовсім не важко. Дівчинка у такому одязі буде сяяти, мов зіронька, адже ми підбираємо лише найкрасивіші візерунки для своїх моделей.

 

Особливості заготовок вишиванок для дівчат

Варто зазначити, що одяг для маленьких дітей має відповідати суворим вимогам. Наші заготовки вишиванок для дівчат віком від 3 до 10 років виконані з натуральних і якісних тканин, вони не містять жодних шкідливих елементів, які могли би викликати алергічну реакцію. Окрім того, матеріал прекрасно пропускає повітря, тож тіло малечі не буде паритись. Сорочечка не буде сковувати рухи дитини, тож дівчинка зможе вільно бігати і гратися, не відчуваючи жодного дискомфорту. Схема, нанесена на матеріал, не змивається водою, тож ви можете прати заготовку в автоматичній пральній машині.

 

Одяг для дітей віком від 3 до 10 років

Усі батьки стараються, аби їхня дитина мала усе необхідне для щасливого дитинства. Особливо варто подбати про одяг — як повсякденний, так і святковий. Наші заготовки вишиванок для дівчат віком від 3 до 10 років стануть чудовим варіантом для великих свят або офіційних заходів у школі або садочку. У такому одязі дівчинка прекрасно виглядає! На ваш вибір у нас представлена велика колекція візерунків, виконаних у різних кольорах. Підбирайте той, що якнайкраще відтінить красу вашої малечі! Чекаємо на вас з нетерпінням!

Ви можете обрати до вподоби вид та колір тканини для друку.

https://divo-golka.com.ua/g50510139-tkanini-dlya-druku

1 2 ... 4